Site Loader

V našem dnešním článku nechme stranou hádky o tom, jestli je lepší model Iphone nebo Android, nebo jaké jsou podstatné rozdíly mezi nimi. Nebudeme se zabývat ani výhodami nebo nevýhodami.

Je pravda, že značka IPhonů je považována za známkou luxusu, charakteru a v neposlední řadě také vyššího postavení.
iphone7

Nejde ale jen o to, vlastnit nějaký ten Iphone, ale také o to, jaký kryt si na něj pořídíte, co všechno umí či neumí, jakým způsobem dokáže přehrát hudbu, jak kvalitní fotografie na něm lze pořídit apod. Kromě toho všeho se dá provázat se zbytkem elektroniky, kterou vlastníte.

Značky jako Sony, Huawei nebo například Samsung se sice mohou snažit, jak chtějí, ale velikosti či popularity, jakým je Iphone se prostě nemohou rovnat.

Možná jste i vy už zaslechli o IPhonu 7 a Iphone 7 Plus. Tyto dva typy byly světu představeny tak, aby byly ideálním dárkem pod stromeček a to nejen pro ratolesti ale i pro partnery. Iphone představil bílou a zlatou verzi a letos dokonce i verzi černou. Tento model vyzařuje více než luxus.

Jestli existuje barva, která IPhonům padne, pak je to právě ta černá. Kromě toho, že je extrémně lesklá, stříbrné logo a symbol společnosti Apple se na krytu krásně vyjímá. Vše má ale někde chybu. Chybou extrémně lesklého povrchu je to, že se velmi snadno poškrábe. O černý model proto není takový zájem a to už jen proto, že telefony jsou velmi citlivé už za normálních okolností.
iphone 7 plus

Povrch je velmi citlivě upravován a to dokonce v devíti krocích. Je stejně pevný, jako ostatní modely. Na povrchu ale můžete velmi brzy nalézt lehce poškrábaná místa. Právě z tohoto důvodu společnost Apple doporučuje, aby si klienti chránili telefony speciálními obaly nebo kryty, kterých přímo samotná společnost nabízí. Nabízí jich dokonce až stovky. Stačí si jen vybrat.

S telefony značky Apple budete rozhodně spokojeni i vy.

Post Author: