Site Loader


Získali jste do svého vlastnictví pozemek a přemýšlíte co s ním? Jestli zvažujete stavbu domu, možná hledáte informace nejen o stavbě svépomocí, ale i o stavbě pomocí stavební firmy. Stavbu svépomocí si většinou vybírají lidé, kteří mají zkušenosti ze stavebnictví a nebo mají někoho, kdo jim bude se stavbou pomáhat. Na sociálních sítích si často můžete přečíst příběhy lidí, kteří se do stavby svépomocí pustili neuváženě, a stálo je to spoustu času. Málokdo si totiž uvědomuje, že bude na stavbě muset trávit většinu svého života.

moderní dům

Nemůže být řeč o velkém množství volného času, všechno si člověk musí shánět a chystat sám, a i když ušetří nějakou tu korunu, může to být varianta, která se negativně podepíše na vašem zdravotním stavu.
Stavět svépomocí zkrátka není pro každého a každý by si měl uvědomit jestli na to má čas, fyzické i zdravotní předpoklady.

Ti kteří čas nemají a nechtějí experimentovat, raději hledají stavební firmu. Na trhu je jich mnoho a dnes je celkem problém najít spolehlivou firmu, která vám dodá slíbený dům v termínu. Jsou bohužel i firmy, které vyberou peníze od lidí a ti dům nevidí nikdy. Proto velmi pečlivě zvažte kdo vám dům postaví a nikdy nedávejte peníze předem. Solidní firma má svůj kapitál.

stavba domu

My vám můžeme postavit třeba bungalov Concept 101, který má téměř 90 m2 užitné plochy a poskytuje tak velkorysý prostor pro život i rodinám s dětmi. Jde o velmi moderní stavbu, která je vybavená solárními panely a tepelným čerpadlem pro nižší náklady na provoz. Naše domy jsou oblíbené po celé republice, protože dodržujme termíny a stavíme rychle. Oproti jiným firmám u nás máte možnost chodit si průběh stavby kontolovat osobně. Díky tomu si snáz můžete plánovat třeba stěhování nebo výběr kuchyňské linky. Zastavte se u nás a vyberte si svůj nový dům a to jako dřevostavbu nebo zděný dům z porobetonu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: