Site Loader

Bydlení je v současné době opravdu drahé, to ví dnes asi i malé dítě. Neznamená to však, že by nebylo dostupné široké společnosti. Jen je nutné lépe hledat.

Najděte si kvalitní, a přitom cenově přijatelné bydlení

O koupi vlastní rodinné vilky nebo alespoň středně velkého bytu uvažuje od určité doby skoro každý. V současné době žel ale často zůstává pouze u toho uvažování. Není se co divit, bydlení je drahé. Vzhledem k tomu, že obytné nemovitosti dnes stojí nejvíce v historii, a to i s přihlédnutím k inflaci, mnoho lidí se do jejich koupi příliš nehrne. Ne každý chce mít hypotéku na půl století, a to i za malou garsonku. Jak ale žít jinak? Jen a pouze v podnájmu?

Domky

Ano, i tak se to dá dělat. Není to většinou zase tak špatné, jak se povídá, ale hodně lidí má problém hlavně s nejistotou, která z toho plyne. Možností, jak řešit velkou bytovou krizi, ale zase tolik není. To však neznamená, že neexistují. Dobrým příkladem jsou třeba mobilní domy nejnovější generace, které dokáží oslovit i ty náročnější zákazníky.

Vybrat si ten pravý

I když má spousta lidí vůči mobilním domům hluboko zakořeněn předsudky, dá se říci, že se v posledních letech prodávají jako housky na krámě. Jsou totiž levné, a co je levné a zároveň i docela kvalitní, to se prodává dobře. A tento druh bydlení rozhodně své kvality má, i když nenabízí tolik životního prostoru jako klasické byty v činžácích. Bytům v panelácích se ale svou velikostí nejen vyrovnají, ale často je i předčí. Pořád to není ono, ale je rozhodně lepší žít v menším, ale svém než možná ve větším, ale cizím, a hlavně často i dražším. Hodně záleží na modelu, který si člověk vybere. Ty nejlepší nabízí samozřejmě ten nejlepší luxus, ale na druhou stranu jsou samozřejmě i cenově nejméně výhodné.

Mobilní domy

Co však platí pro každý model, to je fakt, že ani pro jeden z nich není potřeba si zdlouhavě a pracně vyřizovat stavební povolení. Dle stavebního zákona totiž nejde mobilní domy kvalifikovat jako budovy, jelikož nemají žádné základy. To samozřejmě neznamená, že jen tak stojí na místě. Dají se velice efektivně ukotvit, a pak jsou pevné jako skála.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: