Site Loader

Chcete-li se cítit ve svém voze opravdu v bezpečí, nestačí se jen připoutat, ale také si pořídit opravdu kvalitní světla, se kterými dobře uvidíte na cestu.

Svítí více než dobře

I když se u nás říká, že jezdit po českých silnicích je jako jezdit po autodromu, tak hrozné to přeci jen s našimi pozemními komunikacemi přeci jen není, ale aby to byl důvod k velké oslavě, to rozhodně také ne. Ať tak či onak, většina nehod v našich zeměpisných šířkách nesouvisí se stavem vozovky, ale hlavně s alkoholem, respektive nepozorností. Často však dojde k nějaké havárii jen proto, že jeden či oba řidiči špatně viděli a nedokázali se přizpůsobit podmínkám panujícím na silnici. To se děje hlavně za zhoršených povětrnostních podmínek.

Pro bezpečnější jízdu

A to je důvod, proč na světlech u vozidla nešetřit. Nemusí se to tak jevit, ale je dokázáno, že používání opravdu kvalitních světel může zamezit nemalému množstvím problémových situací, které mohou na silnici nastat. Je tedy lepší používat ty nejlepší možné autožárovky https://www.lightpark.cz/autozarovky/, s jejichž pomocí získáte lepší přehled o dění na cestě.

Berte jen kvalitu

Jak již bylo naznačeno výše, je vždy lepší sáhnout po kvalitním produktu než po nějakém šuntu. A o autožárovkách to platí dvojnásob. Když vám totiž během noční jízdy začnou vynechávat světla, a to ať už vepředu nebo vzadu, můžete se připravit na potíže. Z jedné strany vás neuvidí další účastníci provozu, z druhé strany zase neuvidíte pořádně vy na ně. Světla jako taková, a to i ta nejkvalitnější, zase tak moc nestojí, takže je zbytečně v tomto případě šetřit a kupovat si nějaká super levné typy, které vám mohou být v rozhodujících chvílích k ničemu.

Namontujte si dobré žárovky

Vždy rukavice

Pokud jste si již světla koupili a teď přemýšlíte, jak je nainstalovat, raději to přenechte odborníkům v servisu. Je zbytečné se trápit. Pokud však víte alespoň částečně jak na to, nezapomeňte si hlavně k práci vzít rukavice. Bez nich na žárovku nesahejte. Není to ani tak ochrana před poraněním, ale zabráníte tím ušpinění povrchu, což by se mohlo projevit negativně na svítivosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: