Site Loader


Chcete být fit a toužíte držet protodietu fit, ale nechce se vám vařit?

Nemáte čas sledovat, aby vaše strava splňovala příslušné atributy a byla nabušená zdravými a přirozenými vitamíny, zdravými tuky a větším podílem proteinů? A samozřejmě musí být kvůli dietě i nízkosacharidová.

To vše vám splňuje keto dieta nebo bílkovinová či ketonová dieta, která v současné době jede na plný výkon a získává si čím dál tím více oblíbenců a oblíbenkyň. Ale není pro všechny. Kdo nemá rád instantní jídla, nepochutná si. Sice jeho příprava je úžasně jednoduchá a rychlá, můžete si polévku připravit i v zaměstnání díky ohřevu v mikrovlnné troubě, ale … Pořád je to instantní jídlo a kdo na ně není zvyklý, ani si zvykat nechce, ale přesto má pocit, že potřebuje fit dietu, a ještě k tomu nechce vařit, ani ten o nic nepřichází.

dívky aerobic

Ani vy nemusíte ztrácet čas přípravou každodenního jídla, a přitom jíst čerstvou přirozenou a fit stravu!

Vy si na webu můžete najít skvělý balíček – program, který vám vyhovuje, a to dle počtu kalorií.

Programy jsou uzpůsobené podle toho, co vyznáváte – zda například si postavu chcete pouze a „jen“ udržet anebo toužíte zhubnout či snad jste aktivní sportovec, který potřebuje nabírat svalovou hmotu? Každý z vás si může vybrat a zvolit program, který mu vyhovuje. A pokud se nemůžete rozhodnout, zvolte jídlo na zkoušku!

zdravý talíř

Jídla jsou vařená s láskou a pouze z čerstvých a kvalitních surovin.

Firma je vám doveze podle přání buď do zaměstnání anebo domů přímo před dveře! Jídla jsou pečlivě zachlazená a převážejí se v chladírenském voze, protože se velmi dbá na kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Můžete si konečně pochutnat na zdravé fit stravě, aniž byste pro to museli hnout prstem.

Vlastně ano, musíte hnout – to když vyťukáte na vašem mobilním telefonu správné číslo a objednáte si talíř plný skvělé chuti přímo až pod nos!

Post Author: