Site Loader

Jsou lidé, kteří mají natolik rádi svého zvířecího miláčka, že jsou schopni s ním jít naprosto všude. Je pochopitelné, že vezmete svého psa na procházku a po cestě se stavíte do obchodu, takže jej na chvíli jen někam uvážete, než si nakoupíte a zase budete pokračovat v procházce domů. Jsou ale lidé, kteří jsou schopni svého psa tahat všude a to dokonce i na akce.

Myslíte si, že je vhodné brát psa na akce? Rozhodně ne. Z jakého důvodu? Vzhledem k tomu, že na takových akcích mohou být i malé děti nebo jiní lidé se psy, kteří je kolikrát nehlídají, mohlo by to dopadnout tak, že by mohl váš pes na děti zaútočit nebo by jiný pes mohl zaútočit právě na vašeho psa. Bohužel něco takového se stává a mohlo by to dopadnout tak, že by to nedopadlo vůbec dobře.

pes na vodítku

Bohužel někteří psi jsou velice agresivní a tak by daný pes mohl zaútočit nejen na vašeho psa, ale také na vás. Právě na akcích mnoho lidí své zvířata nehlídá tak, jak by to bylo potřeba a pak to dopadá tak, jak to dopadá. Nikdy opravdu nevíte, kdy to dopadne špatně buď pro vás nebo pro vašeho psa.

Jsou lidé, kteří vám řeknou, že jejich pes je hodný a nikdy by na nikoho nezaútočil. Raději něčemu takovému nevěřte, protože i takový pes je schopen zaútočit, když se mu něco nebude líbit.

člověk se psem

Zvažte proto, jestli je opravdu potřeba, abyste svého psa brali na nějaké ty akce, protože by bylo mnohem lepší, pokud byste jej nechali doma. Je možné, že ze začátku bude váš pes smutný z toho, že jej necháváte doma, ale uvidíte, že za chvíli si bude běhat po zahradě a vůbec mu nebude vadit, že je na chvíli sám doma. Určitě vás rád uvidí, jakmile dorazíte domů, ale jistě to tu chvíli nějakým způsobem přežije.

Opravdu jsou věci, které je dobré promyslet, abyste se nedostali do problémů, do kterých byste se dostat nemuseli, pokud byste vašeho miláčka nechali doma.

Post Author: