Site Loader

Chtěla bych se svěřit s jedním případem, který se stal mé nejlepší kamarádce. A moje kamarádka si našla přítele, o kterém snila už dlouhá léta. Ona do něj byla opravdu tajně zamilovaná, takže potom byla kamarádka velice překvapená a taky potěšená, když jí tohle její partner neřekl, že už po ní taky dlouho kouká. Ani jsem tomu nemohla věřit. Protože všechno mi to připadalo jako z červené knihovny nebo z nějaké krásné romantické pohádky. Bylo mi to jedno, hlavně že oni dva jsou spolu a rozumí si. Ani by mě ve snu nenapadlo, že zrovna tihle dva skončí spolu.

Děti jsou naše štěstí.

Tady jde alespoň vidět a je potvrzeno, že láska se dá potkat opravdu kdykoliv a že láska nezná hranic. A opravdu tak dlouho vedle sebe vyrůstali a pohybovali se, že ani jeden netušil, že je láska k tobě táhne. Byla jsem taky velice překvapená, když potom chtěli mít spolu děti. Byla jsem nadšená, protože moje kamarádka snila o dětech. Jenomže jak už to, tak bývá, tak ne vždycky se všechno může povést. A oni se dva roky snažili o děti a bohužel žádné dítě nepřicházelo. Moje kamarádka už toho bylo opravdu nervózní, že byla sprostá a protivná, že ani mě nechtěla vidět. A to jenom kvůli tomu, že nemůže otěhotnět a mít děti.

Kamarádka je těhotná.

Byla jsem z toho taky nešťastná, protože mě to vadilo za svou kamarádkou, kterou ještě dorazilo to, že se s ní její milovaný přítel rozešel. Protože její přítel opravdu snil hodně o dětech, ale nemohli mít spolu děti. A protože její přítel byl u lékaře, aby se dozvěděl, proč nemůžou mít děti. A on je prý zcela v pořádku. Takže logicky je potom vina na mojí kamarádce. Takže její přítel to nevydržel a řekl, že se z ní bohužel musí rozejít, protože to v životě asi jinak nezvládne. Uběhlo už dlouhých sedm let. A světe div se, ale moje kamarádka už je půl roku těhotná. S jiným přítelem, ale očekávají potomka. Sice nevím, jak se to stalo, ale myslím si, zázraky existují v podobě malých dětí. 

Post Author: