Site Loader

Pro mírné zeměpisné pásmo, v němž se naše země nachází, je typické střídání ročních období. V době, kdy převažuje na severní polokouli zima, se lidský organismus přizpůsobuje nízkým teplotám a stěží si dokážeme představit, že bychom odložili své svršky a ulehli na deku před zahradní bazén. V zimě nemáme zkrátka myšlenky nastavené na koupání pod širým nebem, s výjimkou leda tak nějakého otužilce, který chodí pravidelně podnikat plavecké výkony do zamrzlé Vltavy.

voda v bazénu

Zima je však ideální období, kdy s výstavbou zahradního bazénu začít. Proč zrovna v lednu či v únoru a proč to nenechávat až na červen?

Akční slevy

S bazény je to podobné, jako s výprodejem textilu. V zimě spíše seženete za velmi nízké ceny letní oblečení, které patří do výprodejové kolekce, a stejně tak v létě lépe nakoupíte zimní oděvy. Bazén si lidé pořizují hlavně v období mezi květnem a zářím a právě tehdy bývají také ceny bazénů nejvyšší. V lednu si na bazén skoro nikdo nevzpomene, a to se také promítá na slevách. Zapuštěné bazény v akci bazenygluc.cz bývají právě tehdy.

bazénová voda

Řemeslníci mají na vás více času

Leden, únor a březen jsou měsíce, kdy mají řemeslníci více volných „oken“ a snáze si tu domluvíte montáž bazénu na míru. V létě naopak musíte počítat s větším zájmem zákazníků, a můžete také na zakázku čekat několik týdnů. Pak se vám stane, že volný termín přijde až na konci září, a to už je konec koupací sezóny a vy budete stejně muset počkat až do května. Není tedy jednodušší využít akčních slev právě v únoru, kdy do začátku koupací sezóny zbývá jen pár měsíců?

A jedna rada na závěr: Dejte raději přednost bazénům zapuštěným, jednak to lépe vypadá, a pak do nich můžete skákat přímo ze břehu. Skákání do vody je nesmírně uklidňující a působí proti chronickému stresu. K zapuštěnému bazénu si můžete přinést i občerstvení a mlsat přímo z vody jak sendvič se sýrem, tak třeba i zmrzlinu nebo jahodový koláč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: