Site Loader

Jednoduše, rychle a efektivně. Líbí se vám tato slova. Hypotéka bez starostí? Plesáte a jásáte, že se konečně objevil typ úvěru, u kterého nebudete muset řešit milion problémů a že vyřízení nebude trvat dlouhé měsíce?

hypotéka

  • Máte navíc záznam v registru, a proto nemůžete získat úvěr z banky? Vše s vámi velice rádi a ochotně vyřídíme. Není problém poskytnout úvěr i za těchto podmínek. Záznamy nejsou překážkou v tom, abychom společně smlouvu uzavřeli a vy získali úvěr a své peníze.

V tomto případě hypotéky bez doložení příjmu, se nemusí složitě dokazovat příjmy. Nedokládáte ani daňové přiznání. Vyřízení je velice snadné a rychlé. Jedná se o podnikatelský úvěr.
Podnikatelský úvěr si mohou sjednávat pouze firmy, podnikatelé a OSVČ.
Už nemusíte být permanentně ve stresu, že nemáte potřebné peníze na hrazení běžných výdajů ve firmě. U tohoto úvěru ručíte nemovitostí, za kterou získáte 50 – 70 % z prodejní ceny. Úvěr schvalujeme do 24 hodin. S penězi následně můžete hradit také exekuce, konsolidovat půjčky, vyplatit staré a nevýhodné půjčky a spoustu dalšího.

dolary

Výhra pro podnikatele

Pro podnikatele je to malá výhra, protože s penězi mohou hradit veškeré firemní potřeby. Tento typ úvěru si mohou sjednávat pouze podnikatelé, firmy nebo OSVČ. Jedná se výhradně o podnikatelský úvěr. S penězi však ve firmě můžete hradit veškeré závazky, dluhy nebo exekuce. Můžete platit běžné výdaje, nakupovat zboží a služby, platit zaměstnancům zdravotní a sociální a spoustu dalšího.
Nízká úroková sazba jako v běžné bance. Poskytujeme velice výhodné úrokové sazby a dlouhou dobu splácení. Navíc je vyřízení rychlé, schválený úvěr do 24 hodin a peníze na ruku můžete mít do dalšího dne. Nepotřebujete žádné složité tiskopisy ani nemusíte dokazovat příjmy. Úvěr získáte i přesto, že například máte záznam v registrech dlužníků.
Neplatí se žádné poplatky předem a úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit a to bez sankcí, tato služba je zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: