Site Loader

Za podzimními dekoracemi do bytu nemusíte hledat nic složitého. Vlastně stačí, když se vypravíte na procházku přírodou a během ní hravě posbíráte všechno, co budete potřebovat. A pokud náhodou ve svém okolí nemáte žádný les anebo zahradu, tak zamiřte do městského parku, kde naleznete také mnoho inspirace a pěkných přírodnin.
A co z nasbíraných plodů vytvořit? Na výběr máte celou řadu možností. Oblíbené jsou různé dekorace na okna, podzimní zátiší, věnce, truhlíky anebo uvítací nádoby ke dveřím. Ovšem vaší fantazii se meze nekladou, takže klidně můžete vymyslet i něco originálního, co jste zatím nikde jinde neviděli.
nebe na podzim
Těmi nejjednoduššími dekoracemi, které zvládne naprosto každý, jsou kytice z listí anebo třeba podzimně ozdobené svíčky. A barevné listí se v říjnu i v listopadu válí naprosto všude, stačí se sehnout a zvolit si ty pravé barvy a tvary.
Nicméně pokud jde o podzim, neměli bychom zapomenout ani na dýně. Ty se u nás v posledních letech zabydlely natolik, že si už mnozí lidé bez dýní v bytě ten pravý podzim nedovedou představit. A je z čeho vybírat. Můžete volit jak mezi rozmanitými drobnoplodými okrasnými dýněmi, můžete si vyřezat svou vlastní strašidelnou dýni anebo jako dekoraci dočasně využít některý ze svých výpěstků, který posléze zpracujete na talíři.
Netradičním, ale rovněž velice pěkným materiálem se mohou stát různé opuštěné šnečí ulity. Z těch můžete vyčarovat třeba pěkný věnec na dveře, stojánek pro svíčku anebo ozdobu na stůl. Navíc, i když takovou pěknou ulitu pouze zanecháte samostatně někde na parapetu, tak bude také působit kouzelně.
listy ve vodě
A jestliže máte pocit, že nevíte, jak všechno sladit, aby to dobře vypadalo, stačí, když se budete pozorně dívat kolem sebe, neboť příroda je nekonečným zdrojem inspirace, kde vždycky naleznete to, po čem pátráte. Takže už neváhejte ani minutu a vypravte se ven za barevnými úlovky!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: