Site Loader

Někteří lidé si myslí, že je velice jednoduché podnikat. Pro někoho mohou být začátky jednoduché, například když pokračuje v rodinné tradici a podnik převezme. Tím pádem už víte, co máte dělat a jak si s firmou poradit. Jenomže někteří lidé začínají úplně od začátku, to znamená od samotného nápadu. Jistě v takovém případě sami usoudíte, že prosadit se s něčím novým na trhu může být v dnešní době poměrně obtížné.

Každý podnikatel má proto na výběr. Jistě bude chtít investovat vlastní zdroje do podnikání, ale je možné, že to nebude dlouhodobě udržitelné nebo firma bude potřebovat větší investici, inovaci či se bude nekontrolovatelně rozrůstat. Naproti tomu mohou přijít i těžší chvíle v životě, krach nebo exekuce, či vysoké náklady, které potřebujeme nějaké špatné období překlenout, proto musíme zvolit půjčku či hypotéku.

kalkulačka euro

Co jiného v takovém případě dělat, než zvolit hypotéku? Poměrně nízká úroková sazba oproti jiným půjčkám je pro podnikatele stále ještě tolerantní, takže to za záchranu firmy určitě stojí.

Takovým pomocníkem je i hypotéka bez dokládání příjmů.

Vhodná pro všechny podnikatele a firmy. Jedná se o neúčelový úvěr, takže u něj nemusíte prokazovat, na co peníze v podnikání použijete. Můžete s nimi cokoliv zaplatit, splatit, nakoupit, vyplatit dluhy, exekuce, zkrátka a dobře naprosto cokoliv.

muž obrázek města

Za nemovitost získáváte peníze podle její odhadní hodnoty a může se jednat až o 70%. Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po dlouhých 40 let. Záleží tedy čistě na vašich potřebách, kolik chcete nebo můžete splácet, a jak dlouhou dobu si tím pádem nastavíte.

Půjčka je velice jednoduchá na vyřízení. Odhad se provede téměř okamžitě, takže peníze, v případě, že opravdu spěcháte, můžete mít klidně i do 24 hodin, všechny na svém účtu. Navíc nemusíte dokládat žádné příjmy, dokonce se tolerují i poměrně nízká daňová přiznání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: