Site Loader

Jak si vybrat oblečení ke svému typu postavy? Někdy to může být velký oříšek, ale pouze stačí dodržovat pár zásad. Pojďme se na ty typy podívat. Každý máme určitý druh postavy, které vždy lichotí něco jiného. Pokud se budete držet pár zásad, tak budete v oblečení vypadat skvěle. Jaké tedy máme druhy postavy a co se k ní hodí? Je základních 6 typů postav. Prvním je sloup, který se vyznačuje štíhlostí, které doplňují dlouhé útlé nohy. Postavu typu sloup také poznáte podle chybějících křivek a bez definice pasu. Proto je tento typ postavy taky označován jako mužský.

postava

Nejvíce tomuto typu sluší jednoduché splývavé oblečení. Druhý typ postavy se dá definovat jako široká ramena a užší boky. Proto se tomuto typu říká obrácený trojúhelník. Postava může působit mírně atleticky, které vynikají i štíhlé nohy. Zde je dobré sáhnout v šatníku po sukních áčkového střihu, topy, které se zavazují za krk a výraznější vzory spíše v dolní části. Třetím typem je H neboli obdélník. Typ se vyznačuje širokými boky ve stejné šířce jako ramena, ale také širokým pasem. I hrudník je celkem výrazný proto je dobré u tohoto typu využívat hluboké výstřihy, výrazné šperky. U této postavy je zaměřit se na délku kalhot.

postava

Čtvrtý typ postavy je takzvaná hruška neboli typ postavy A. Této postavě nesluší úzké kalhoty a krátké topy do pasu. Pátý typ postavy se dá definovat jako přesýpací hodiny. Zde se zaměřte na zvýraznění pasu, aby se odvedla pozornost od širokých stehen, které jsou pro tuto postavu typické. Určitě Vám budou slušet sukně áčkového střihu a rovné kalhoty. A jsme u šestého typu postavy s názvem jablko. Jablko se vyznačuje větším bříškem. Proto je dobré nosit tmavé oblečení. Teď už víte, jaký máte typ postavy a co je dobré nosit a čemu se na druhé straně vyhnout. Teď už budete určitě za hvězdu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: