Site Loader

Ačkoliv spousta lidí ocení jednoduché a moderní zařízení bytu, najdou se i takoví, kteří dávají přednost domovu, který má duši. A právě tu dodává kvalitní nábytek a dekorace v dobovém stylu. Které kousky by v takovém domově neměly chybět?

Příborník

Babičky jej měly vždy. Starý příborník https://svetpokladu.cz/product-category/malovany-barveny-nabytek/kredence-a-potravinky-malovany-nabytek/, který ukrýval spousty pokladů, od svátečních příborů, přes památeční fotky, až po nějakou tu sladkost. Nacházel se obvykle v jídelně, a byl dominantou celé místnosti. A i nyní jej můžete přivítat ve svém domově a vdechnout nedělním obědům to pravé kouzlo. Zda zvolíte klasický selský s vitrínkou nahoře a zásuvkami, malovaný, nebo barevný, to už je jen na vás.

starožitné křeslo

Lavice

Lavice s úložným prostorem ve stylu provence, nebo s ručně malovaným květinovým vzorem, se výborně hodí do předsíně. Nejenže se na ni můžete posadit při přezouvání a připomenout si dědečka, který zde vždy měnil pohorky za pohodlné papuče, ale úložný prostor můžete využít na uschování rukavic a čepic, které se zde neztratí, a v zimě je jako když najdete.

Postel

Chcete-li se cítit jako z královské rodiny, dopomůže vám k tomu masivní postel s nebesy. Nejenže vypadá jako pro královský pár, díky pevné konstrukci také něco vydrží. Jen matraci raději zvolte moderní a pohodlnou, protože tradiční matrace ze sena by vám ke kvalitnímu spánku nedopomohla.

Truhla na hračky

Znáte ty pohádky, ve kterých malá princezna vytahuje panenku z krásné dřevěné truhličky? Pořiďte jednu takovou i svým dětem. Na rozdíl od plastových úložných boxů něco vydrží, a navíc vypadá skvěle.

starý psací stůl

Toaletka se zrcadlem

Toaletka je základem každé ložnice, kterou obývá dáma. Líčit se u zrcadla nad umyvadlem je nepohodlné, a také to není příliš elegantní. Zato takový malovaný toaletní stolek promění ložnici, i vás čas při krášlení. A kde takové kousky seženete? Můžete zkusit projít bazary, ale potrvá to dlouho a ceny za kvalitní starožitný nábytek bývají příliš vysoké. Nebo navštivte Svět pokladů, kde nabízí kvalitní v Česku vyráběný nábytek v dobovém stylu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: