Site Loader

Narození dítěte je jedna z nejkrásnějších životních událostí. Radost z nového života nepřekazí ani měsíce příprav na jeho příchod. Nastávající rodiče musí vyhodnotit, co všechno je pro miminka na trhu, a vybrat si věci, které budou potřebovat. Ruku na srdce – v obchodech najdete spousty věcí, které potřeba nejsou, ale které vás nutí k nákupu svým krásným designem. Pokud si nejste jistí, co budete pro miminko potřebovat, poraďte se třeba s kamarádkami, které už miminko mají.

pán s kočárkem

Miminko toho moc nepotřebuje
Miminko v prvních měsících života potřebuje hlavně jíst, spát a být v bezpečí u svých rodičů. Je samozřejmě nutné s miminkem chodit ven, aby si budovalo imunitu, a aby se zabavilo. Čerstvý vzduch má navíc neoddiskutovatelně blahodárný vliv na organismus, a mnoha dětem se na vzduchu spí mnohem lépe než doma. Je tedy zbytečné kupovat všechno co vidíte, protože miminka to opravdu neocení.

Jediná věc, kterou může vaše miminko mít rádo, je kočárek. Právě kočárky jsou nejčastěji diskutovaným tématem rodičů. Je těžké vybrat ten, který bude vyhovovat rodičům i dítěti po všech stránkách. Nakupovat kočárek až po příchodu miminka na svět může být problém, protože nosit jej od obchodů může být nekomfortní, a dá vám to patřičně najevo. Věříte pověrám, že kočárek by neměl být doma před narozením miminka? I tak si jej můžete vybrat předem, a nechat u rodiny. Mnoho obchodů navíc nabízí skvělou možnost – kočárek si vyberete, zaplatíte zálohu a vyzvednete si jej, až jej budete potřebovat.

dítě v kočárku

Jeho výběr rozhodně nepodceňte, a vybírejte jej podle toho, kam s ním chcete chodit. Je důležité, abyste si jej vyzkoušeli oba dva osobně, protože to bude součást vašich životů několik měsíců, ne-li let. Existuje celá řada výrobců, kteří se doslova předhání v tom, kolik kočárků vyrobí. Nepodléhejte ale designu, a zaměřte se na funkčnost.

Post Author: