Site Loader

Také se vám v poslední době stává, že vidíte na fotografii či na videu překrásnou dívku svlečenou do naha, a v kalhotách to nezaznamená žádnou odezvu? Pro každého dospělého muže v aktivním produktivním věku by tento stimul měl znamenat přinejmenším alespoň určité erotické vzrušení a ztopoření penisu, což je naprosto přirozená reakce, i když samozřejmě musíme brát v potaz rodinné partnerské svazky. Nikdo vás přece nenutí sledováním nahé neznámé http://www.spssol.cz/rsimages/DUM/MAT/12_Vyjadreni_nezname_z_technickeho_vzorce_prezentace.pdf dívky přerušovat láskyplný vztah s ženou vašeho života.

tablety Viagry

Tímto jsme vám jen chtěli naznačit, že pokud se přistihnete v relativně mladém věku nad tím, že s vámi ani trochu „nezahýbe“ přirozená lidská touha po milování, je čas situaci řešit. Nedostatek libida (zájmu o sex) a slabá erekce však pro mnohé muže znamená pocit bezmocnosti, zoufalství a ponížení, a tak namísto práce na sobě a hledání příčin problému hledají pomoc někde mimo sebe, a pokud možno snadnou a rychlou, například předraženou Viagru.

adaptogenní bylinky

Rádi bychom vás však upozornili, že toto není zrovna ideální řešení, a že efektivnější je jít cestou náhrady Viagry, a to například bylinkami, které zvyšují množství testosteronu v krvi a upravují původní hormonální systém. Potlačují zároveň adrenalin a kortizol, které vznikají v důsledku nadbytku stresu.

Na stres se důkladně zaměřte – víte, že kromě špatné životosprávy, kouření a alkoholu je stres hlavní příčinou vašeho nezdaru a dalších civilizačních chorob? Zaměřte se proto na jeho nejsilnější zdroje, co vás trápí, sužují a otravují. Snažte se ze všech sil stres ze života nadobro eliminovat a vypomáhat si při tom zmiňovanými adaptogenními bylinkami.

Stres je nebezpečný zejména v chronické podobě, a chcete-li se o něm něco dozvědět, kontaktujte svého lékaře, který by vám mohl doporučit psychoterapeuta a zároveň by vám možná poradil užívat i hořčík, který se nenápadně vytrácí i z potravin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post Author: